Opleiding Kum Nye trainer level 2: Vreugde van zijn
za11oct10:0016:30Opleiding Kum Nye trainer level 2: Vreugde van zijnKennismakingsdag inclusief lunch
Activiteit Details
Na vijf edities van de basisopleiding tot Kum Nye trainer kunnen we vanuit Nyingma Centrum Nederland met groot genoegen een vervolgopleiding aankondigen, gebaseerd is op
Activiteit Details
Na vijf edities van de basisopleiding tot Kum Nye trainer kunnen we vanuit Nyingma Centrum Nederland met groot genoegen een vervolgopleiding aankondigen, gebaseerd is op Tarthang Tulku’s tweede Kum Nye boek The Joy of Being. De opleiding wordt samengesteld en aangeboden door een internationale groep van docenten uit de USA, UK en Nederland die allen sinds de publicatie van The Joy of Being met het boek werken. In oktober 2025 gaan drie groepen deelnemers op drie verschillende locaties tegelijkertijd van start en regelmatig zullen er ook momenten van samenkomst zijn.
De opleiding begint met een live kennismakingsdag op 11 oktober en loopt tot 8 februari 2027.
Kosten € 2700,- voor het hele opleidingstraject. Dit is inclusief alle begeleiding en leermiddelen en exclusief eventuele verblijfskosten in de weekends.
Tijd
11 oktober 2025 10:00 - 16:30
Locatie
Nyingma Centrum Nederland
Reguliersgracht 25, Amsterdam